Nowa dekoracja na witrynie


fiaran  z zasłonami Zień

 

Nowa dekoracja na witrynie.


Piękna firana w kolorze ivory z kolekcji Macieja Zienia w połączeniu z zasłoną w delikatnym odcieniu sinego beżu to zestawienie delikatne i szlachetne, szlachetne i eleganckie, całość dopełnia chwost w tym samym odcieniu.

Pudrowy róż

roleta i zasłony w pudrowym różu

 

Pudrowy róż jest bohaterem naszej ekspozycji.Klasyczne zasłony uszyte z tkaniny w ornamentowy wzór połączony z gładkim koordynatem tkaniny,  w zestawie z roleta rzymska wykonana z  tych samych tkanin wykończona fantazyjną falbana zakończona chwościkiem z kryształem Swarovskiego, delikatna zwiewna firana dodaje lekkości,  natomiast poduszki o różnych wielkościach dopełniają całości

 

 

Nowa dekoracja na witrynie

 

Tak prezentujemy się zza szyby.firany i zasłony

Nowa dekoracja na witrynie.

Efektownie umarszczone firany w połączeniu z zasłona to idealny duet.Charakteru dodaje obrus oraz obraz w klasycznej złotej ramie, które zostały wykonane z tej samej tkaniny.Całość to nowoczesność i klasyka, prostota i elegancja.

 

Zasłona, a może firana.


  Roleta rzymska w parze z zasłona z delikatnej tkaniny w pasyroleta rzymska w parze z zasłona w pasy

Piękna delikatna tkania nadająca się na firanę suto umarszczone

 

 

Zasłony w salonie

 

Eleganckie zasłony do salonu.zasłony  do salonu studio wnętrza

Szaro mania zaatakowała wszystkich, a tu miła odmiana, piękne zasłony w kolorze cappuccino wypełniły i ociepliły wnętrze nadając mu  wyjątkowy klimat.

 

 

Aktualności

Szaro Mania!

Szare zasłony, rolety, stoły Szare dywany, krzesła i ściany. Co tam zasady paleta barw szary to kolor!
Pięknie się łączy z każdym kolorem jest piękną bazą, tłem, jak kto woli.Cegiełka, złoto, czarny, czy biały, feeria kolorów, drewno, tapety.

Szare zasłony do białych ścian, szare z szarością, a co tam? Pięknie się łączy dodaje klasy nie ma znaczenia, jakie to styl.

 

 

Studiownetrza.pl